Witam!

Witam serdecznie na stronie gabinetu kosmetologii. Pragnę zaprosić Państwa do mojego gabinetu gdzie dokładam wszelkich starań aby moi klienci zawsze dobrze się tu czuli i byli w pełni usatysfakcjonowani z zabiegów, które wykonuje.

Monika Karasiewicz Kosmetologia

W gabinecie można wykonać m.in.: manicure i pedicure, nowoczesną depilację woskiem Lycon. Zabiegi na twarz przeprowadzane są na bazie znakomitych, zaawansowanych technologicznie kosmetyków amerykańskiej firmy SkinCeuticals, które można na miejscu kupić.

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą zabiegów

Czytaj więcej

Venus Legacy™ to jedyne urządzenie posiadające certyfikat FDA i stosujące technologię 4D® będące kombinacją multipolarnej fali radiowej (RF) z impulsowym polem magnetycznym (PEMF), technologią VariPulse™ (VP) oraz podniesieniem temperatury tkanki w czasie rzeczywistym (Real Time Thermal Feedback).

Zastosowanie tych technologii pozwala na wykonanie zabiegów bezpiecznych, bezbolesnych charakteryzujących się doskonałymi rezultatami.

ICOONE® to jedyna technologia, która może leczyć nieskończenie małe z nieskończenie wielkim rezultatem. Najnowsza opatentowana technologia ICOONE pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej.

Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

Ponadto w naszej ofercie

Kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne

Pielęgnacja twarzy

Oferujemy zabiegi na twarz mające na celu poprawić koloryt skóry, spłycić zmarszczki, oczyścić problematyczną cerę, zniwelować zaczerwienienia. Oferta dotyczy także mężczyzn

Pielęgnacja ciała

Zadbamy o twoje ciało przy użyciu jedynych na pomorzu środkowym urządzeń Venus Legacy i Icoone.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest metodą leczenia lub działaniem profilaktycznym , pobudzającym procesy regeneracyjne skóry.

Osocze bogatopłytkowe

Uwalnia proces, który stymuluje komórki macierzyste do rozmnażania oraz pobudzenia fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu