O nas

Witam Państwa Serdecznie na stronie mojego gabinetu. Gabinet Kosmetologii Monika Karasiewicz powstał z myślą o osobach ceniących komfort oraz profesjonalizm. Jako osoba, która ukończyła kosmetologię w Wyższej Szkole Zdrowia i urody w Poznaniu z tytułem magistra, świadczę usługi na najwyższym poziomie.

W miłej, przyjaznej, a co najważniejsze dyskretnej atmosferze zapewnię Państwu relaks oraz odprężenie. Ciągle doskonaląc swoje umiejętności przez udział w licznych szkoleniach oraz konferencjach jestem w stanie dobrać zabiegi indywidualnie dopasowane do potrzeb każdego klienta, tak aby efekt estetyczny i wizualny zadowalał, każdą osobę korzystająca z usług gabinetu.

 
Ze szczególną troską podchodzę do tematu higieny i bezpieczeństwa. Wszystkie narzędzie do zabiegów są odpowiednio dezynfekowane oraz sterylizowane.

 
Otwarty w maju 2016r. gabinet mieści się w nowoczesnym budynku w centrum Koszalina. Stylowo wyposażone wnętrza dysponują szeroką bazą nowoczesnych urządzeń takich jak: Icoone, Venus Legacy, Venus Viva. Współpracujemy również z renomowanymi markami kosmetycznymi. Gabinet dysponuje dużą elastycznością czasową, tak aby umożliwić wizyty osobom pracującym w różnym systemie godzinowym.

 

Serdecznie zapraszam Monika Karasiewicz