O nas

Zapraszam Państwa do mojego gabinetu, w który imponuje zestawem różnorodnych metod odmładzania i upiększania, w przyjaznej i komfortowej atmosferze.

GABINET KOSMETOLOGII

Monika Karasiewicz

to cieszące się zaufaniem miejsce, które posiada szeroką ofertę profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało oraz wykwalifikowany i przeszkolony w tym zakresie personel.

Właścicielką jest Monika Karasiewicz – kosmetolog, która kompleksowo zadba o Państwa ciało i cerę. Ukończyła studia magisterskie na kierunku kosmetologii w Wyższej Szkole Zdrowia w Poznaniu. Zdobyte kompetencje potwierdza codziennie w swojej pracy z klientami, stale doskonali umiejętności, by jakość świadczonych przez nią usług była zawsze na wysokim poziomie.

Nieustannie bierze udział w wielu szkoleniach i konferencjach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Zdobyta wiedza pozwala na odpowiedni dobór metod i technik kosmetycznych, które zawsze stara się dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Ważne jest to, aby uzyskać maksymalny efekt estetyczny.

W gabinecie kosmetologicznym panuje miła, przyjazna i komfortowa atmosfera. Zabiegi poprawiają nie tylko urodę, ale również pozytywnie wpływają na nastrój – odprężają i relaksują. Przyjemny wystrój gabinetu pozwala na odprężenie się podczas zabiegu. Państwa komfort i samopoczucie jest równie istotne, jak efekty pracy że skórą.

W gabinecie zachowane są także wszelkie środki ostrożności i bezpieczeństwa, wszystkie narzędzia i sprzęty są sterylne i dezynfekowane.

Gabinet działa od maja 2016 roku. Zlokalizowany jest w centrum Koszalina w nowoczesnym budownictwie. Do zabiegów wykorzystywane są najwyższej jakości urządzenia, pochodzące od renomowanych dystrybutorów urządzeń medycznych takich jak Bogdani Dermatologia, Itp S.A. czy Revisag. Gabinet oferuje zabiegi z zakresu kosmetologii takie jak masaż podciśnieniowy Icoone, fala radiowa Venus Legacy, radiofrekwencja mikroigłowa Venus Viva, peeling wodny Aquapure, mezoterapię mikroigłową Dermapen4, falę ultradźwiękową Ulfit HiFU oraz oczyszczenie Geneo. W ofercie posiadamy rownież zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, do których zaliczają się zabiegi z użyciem botoksu, kwasu hialuronowego oraz biostymulatorów tkankowych (profilo, nucleofil, ellanse). Wszystkie te zabiegi wykonuje lekarz medycyny estetycznej.

Do wszystkich zabiegów na twarz stosujemy kosmetyki firmy Medik8, które doskonale sprawdzają się w zabiegach profesjonalnych, jak i w pielęgnacji domowej, którą kosmetolodzy układają indywidualnie podczas wizyt, zgodnie z potrzebami skóry klienta. Produkty Medik8 dostępne są w gabinetach kosmetologicznych, medycyny estetycznej oraz lekarskich. To marka dostępna tylko w sprawdzonych i profesjonalnych miejscach.