GENEO

To kompleksowa pielęgnacja, rewitalizacja oraz naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz 3 w 1. Podczas zabiegu wykorzystujemy wyjątkowej formuły kapsułki, wzbogacone w składniki odżywcze oraz żele bazowe, umożliwiając tym samym dopasowanie zabiegów do konkretnego rodzaju skóry i konkretnych jej potrzeb.

Opis zabiegu

Efekt Geneo™ powstaje po połączeniu na powierzchni skóry opatentowanej przez Pollogen kapsułki Capsugen i żelu bogatego w składniki odżywcze. Geneo™ inicjuje skuteczne oczyszczanie i złuszczanie skóry. Następnie wytwarza niezliczoną ilość małych bąbelków bogatych w CO2, które delikatnie pękają na powierzchni skóry.

Środowisko bogate w CO2 powoduje fizjologiczną reakcję organizmu, zwaną „efektem Bohra”, który polega na:
– Wysyłaniu krwi bogatej w O2 do obszaru zabiegowego skóry
– Zwiększeniu przepływu krwi w naczyniach włoskowatych
– Zwiększeniu metabolizmu komórek skóry.

Dla każdego, kto:

– ma przesuszoną i szarą skórę,
– ma przebarwienia,
– boryka się z trądzikiem i zaskórnikami,
– odczuwa małą elastyczność skóry,
– chce oczyścić cerę.

Illuminate

To idealny zabieg dla każdego, kto zna problem hiperpigmentacji, niejednolitego kolorytu, ale również szarości i braku blasku cery. Tę opcję szczególnie polecamy osobom z przebarwieniami pozapalnymi, powstałymi wskutek nadmiernej ekspozycji na słońce lub w wyniku zaburzeń hormonalnych.

Doskonale sprawdzi się również u palaczy, czy u tych, którzy narażeni są na duży stres i długą pracę przed ekranami komputerów. Zabieg działając wielokierunkowo, nie tylko rozświetla skórę, przywracając jej promienny, zdrowy blask, ale także całościowo ujednolica jej koloryt. Przebarwienia ulegają rozjaśnieniu, a silne wygładzenie skóry dodatkowo odmładza i zmniejsza widoczność zmarszczek.

Za takie zniewalające efekty odpowiadają składniki aktywne kapsułki – kwas kojowy, ekstrakt z owoców opuncji, ekstrakt z marchwi, witamina C oraz serum pielęgnacyjnego wprowadzanego ultradźwiękami – olej jojoba, olej arganowy, ekstrakt z wanilii i skrzypu.

Wskazania: rozjaśnienie skóry

Revive

Sprawdzi się tak naprawdę u każdego – u osób młodych jako prewencja starzenia oraz w przypadku skór dojrzałych do minimalizowania jego skutków. Revive zapewnia silne ujędrnienie, wygładzenie zmarszczek i wielopoziomową rewitalizację. Natychmiastowy lifting i naprawa uszkodzeń struktury skóry gwarantują satysfakcję najbardziej wymagających osób, a wszystko w sposób bezinwazyjny i nie wymagający żadnej rekonwalescencji. Przyczynia się do tego retinol, kwas hialuronowy, oleje z dzikiej róży oraz pestek granatowca.

Wskazania: oznaki starzenia

Wskazania:

Przeciwskazania: