VENUS LEGACY

Venus Legacy™ to jedyne urządzenie posiadające certyfikat FDA i stosujące technologię 4D® będące kombinacją multipolarnej fali radiowej (RF) z impulsowym polem magnetycznym (PEMF) , technologią VariPulse™ (VP) oraz podniesieniem temperatury tkanki w czasie rzeczywistym (Real Time Thermal Feedback). Zastosowanie tych technologii pozwala na wykonanie zabiegów bezpiecznych, bezbolesnych charakteryzujących się doskonałymi rezultatami.

Komfortowy, przypominający masaż zabieg, dający widoczny efekt natychmiast po zastosowaniu urządzenia.

Po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie skóry, spowodowane podwyższoną temperaturą, objaw znika w ciągu kilku minut pozwalając powrócić do codziennych zajęć. Zabiegi trwają od 20-40 min. w zależności od obszaru wykonywania zabiegu. Dla uzyskania najlepszych rezultatów zalecane jest wykonanie serii zabiegów od 6-10 w zależności od jakości oraz stanu skóry i tkanki podskórnej.

Opis zabiegu

Podczas pracy Venus Legacy odczuwa się jedynie przyjemne ciepło. Na początku ciało pokrywane jest substancja natłuszczającą do, której przykładana jest końcówka zabiegowa. Następnie okrężnymi ruchami jest przesuwana po skórze pacjenta. Rodzaj głowicy dobierany jest w zależności od opracowywania ciała bądź twarzy. W trakcie zabiegu kosmetolog nadzoruje temperaturę tkanek w opracowywanych okolicach, przez to jest w stanie dostarczyć odpowiednią ilość energii dla ujędrnienia, wygładzenia ciała oraz redukcji cellulitu.

Wskazania:

Przeciwskazania: