Neuvia Restore System

Neauvia Restore System to unikalny, profesjonalny system wyzwalający biologiczny proces odnowy skóry na poziomie komórkowym oraz wywołujący jej delikatne złuszczanie
i odnowę. O jego unikalności świadczy zdolność całkowitego dostosowania zabiegów do potrzeb pacjenta, które mogą ulegać zmianom pomiędzy poszczególnymi sesjami.

Produkty zawdzięczają swoją skuteczność indywidualnie dobieranemu zestawowi kwasów (fiolki Peel), które delikwatnie złuszczają martwe komórki skóry i działają w połączeniu z szeregiem aktywnych składników nawilżających i regenerujących (fiolki Active). Ich właściwości są dodatkowo wzbogacone przez czynniki wzrostu. Takie rozwiązanie pozwala znormalizować proces odnowy naskórka i przywrócić równowagę hydrolipidową skóry oraz zapewnia stymulację produkcji kolagenu
i elastyny.

Swoją skuteczność produkt zawdzięcza specjalnie dobranym kwasom (fiolki złuszczające), które łagodnie złuszczają martwe komórki naskórka
i działają w połączeniu z aktywnymi składnikami nawilżającymi i regenerującymi (fiolki aktywne), wzbogaconymi czynnikami wzrostu normalizującymi proces odnowy naskórka, odbudowującymi równowagę hydrolipidową skóry oraz stymulującymi produkcję kolagenu i elastyny.

Neauvia Restore System nie można porównać do żadnego innego peelingu, ponieważ działa zarówno na powierzchni skóry, jak i w głębokich jej warstwach. Neauvia Restore System jest bardziej delikatny, naturalny i łagodny. Nie tylko złuszcza, ale także regeneruje, zapewniając silny efekt liftingu, aktywując mechanizm regeneracji komórek, zwiększając mikrorzeźbę i poprawiając wygląd skóry.
W zależności od indywidualnych potrzeb  wybiera się i łączy odpowiednie typy fiolek Active i Peel (nie więcej niż 3) z maską aplikacyjną, tak, aby zabieg był spersonalizowany, a tym samym wysoce efektywny. Maska aplikacyjna zawiera czynniki wzrostu oraz frakcje kwasu hialuronowego. Jest także wzbogacona ekstraktami roślinnymi o doskonałym działaniu uspokajającym i przeciwzapalnym, dzięki którym jest w stanie zmniejszać podrażnienie.


Neauvia Restore System to system złuszczający nieporównywalny z jakimkolwiek innym z uwagi na jego kontrolowane działanie występujące zarówno na powierzchni, jak i w głębi skóry. Neauvia Restore System to preparat niezwykle miękki, naturalny i delikatny. Jego działanie nie ogranicza się jednak do samego złuszczania. Dodatkowo odnawia skórę, nadając jej silny efekt liftingujący a aktywując mechanizm regeneracji komórek poprawia cerę i mikrorzeźbę naskórka.

Już po pierwszym zabiegu skóra jest zauważalnie bardziej miękka gładsza, jaśniejsza oraz bogatsza o zdrowy koloryt i blask. Po przeprowadzeniu określonej liczby sesji (w zależności od stanu skóry) pacjenci otrzymują długotrwałe rezultaty wynikające z wydłużonej stymulacji procesów wytwarzania kolagenu i elastyny. W efekcie skóra ulega nawilżeniu i odmłodzeniu oraz zyskuje na jędrności i sprężystości.
 
KWASY

G – glikolowy

P – pirogronowy

S – salicylowy

M – migdałowy


SKŁADNIKI AKTYWNE

AC – Skóra trądzikowa

RG – Skóra z oznakami starzenia

HP – Skóra z nadmierną pigmentacją

SN – Skóra wrażliwa

VA – Skóra wymagająca działania przeciwutleniaczy